Elektroonikafoorum.com
Uus foorum avatud - Printerisõbralik versioon

+- Elektroonikafoorum.com (https://elektroonikafoorum.com)
+-- Foorum: Arutelud (https://elektroonikafoorum.com/forum-3.html)
+--- Foorum: Vaba teema (https://elektroonikafoorum.com/forum-7.html)
+--- Teema: Uus foorum avatud (/thread-2.html)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Uus foorum avatud - kruvike - 03-01-2010

(03-01-2010, 02:55 AM)Lynx Kirjutas: Samas on mulle näiteks KaruTECi impulsiivsus seal närvidele käinud...aga siin on KaruTEC hoopis teistsugune...

Millest selline vahe?
Noh siin on ta pealik aga elfas peab teiste pilli järgi tantsima. Siin saab ta ise sobimatud postid kustutada. Seepärast neid siin polegi.


RE: Uus foorum avatud - KaruTEC - 03-01-2010

Pea nüüd vähe hoogu,siin foorumis ei ole postituste kustutamist veel ette tulnud. Suhtumine stiilis "KaruTECi isiklik foorum" võiks olemata olla.


RE: Uus foorum avatud - katkine5 - 03-01-2010

Siin pole veel sellist käitumist olnud KaruTEC poolt, sest pole põhjust olnud nii käituda. Lihtne ja loogiline.


RE: Uus foorum avatud - olevtoom - 04-01-2010

Edit by mode: palun tee uus post, mille sisust on võimalik aru saada


RE: Uus foorum avatud - Erik - 04-01-2010

(01-12-2009, 07:05 PM)madis Kirjutas: Ettepanekud ja soovitused ning leitud bugid
Ei õnnestunud kuidagi postituste allkirja põimida hüperlinki ega meiliaadressi linki. Kas see on põhimõtteliselt kinni, või ei jaga ma matsu ära?


RE: Uus foorum avatud - rixvill - 05-01-2010

Mis siis on minu silmis ELFA foorumi miinuseks.... selleks on ikkagi püdel teemastik ja pohhuistlik kasutajaskond. Pean silmas seda, et teemad seinast seina, arutelud üldsõnalised, ühesõnaga igavad, kohati mõttetud teemad ja asjatundmatud ja ümmargused vastused.

Mis puutub www.elektroonikafoorum.com foorumisse, siis meenutab see aega, mil eksisteeris veel tevalo-foorum ja teemad olid pikad, sisutihedad ja lõpuleviidud.... ühesõnaga puuduvad otsesed läbuteemad.

Ise kavatsen sõbralikult oma foorumis tuulamise aega, jagada sõbralikult 50/50 mõlemi foorumi vahel.


RE: Uus foorum avatud - marley - 06-01-2010

Tere ja jõudu ka minu poolt. Puhtam ja selgem on siin ikka küll,
ja elfas läks on see kasutajamõnitamine pisut liiga kaugele läinud:
algul "käteväänamised", siis "uus kujundus". Ja vanade väärikate
olijate märkuste ignoreerimine lisaks. Valus jälgida.

Ehk laheneb, ja jälgin endiselt ka sealset elu, aga postitamisisu peale pidevat
peaga vastu seina jooksmise tunnet enam pole.

Mis siin meeldib, on kiire ja korralik modereerimine (läbuvastused kaovad
ja teemad püsivad asjakohased) ning võimalus valida lugemisrežiime.
Üks tark "vaenlane" õpetab rohkem, kui sada lämisevat "sõpra". (-;

Küsimus: printerisõbralikus režiimis kaovad minul täpitähed, aitab brauseri
UTF 8-le seadistamine, on teistel sama? Os X ja Safari platvormiks.


RE: Uus foorum avatud - Ints - 06-01-2010

Tervitused siinse foorumi rahvale.
Registreerisin ennast nüüd ka siia.Palju aastaid olen kasutanud elfa foorumit,aga see nende uus foorumi kujundus ja värvivalik ei sobi minu nägemisele (silmadele) kohe üldse mitte.Samuti on minu jaoks arusaamatu,milleks oli vaja normaalselt töötav asi ära käkkida.


RE: Uus foorum avatud - andrei - 07-01-2010

Kui siin juba jutt nagunii põhiliselt ELFA foorumist käib...

Minu arust on ELFA foorum täitsa tipp-topp. Kujundus võiks muidugi veidi parem olla ja ka muidu veidi paremini korraldatud, aga kuna kumbki pole otseselt minu rida, siis ma ei lase ennast sellest häirida.


RE: Uus foorum avatud - onks - 08-01-2010

Pööraks jutu elfa foorumilt korra sellele foorumile, kuna siin puudub veel see foorumi logo ja favicon.ico ikoon, siis küsiks et mille põhjal neid ka kunagi kujundama hakatakse, elfa logo on ju elfa, kas see võtab ka mingi firma logo või kujundatakse ise teemakohane? Võibolla on siin huvilisi kes tahaksid ise midagi välja pakkuda (mina mitte), mind tegelt hästi natuke häirib see mybb pilt, foorumil võiks olla ikka oma näguSmile