Palun abi tuvastada komponent
#1
Tere,

Viskan ka siia foorumisse abipalve üles, lisaks teise foorumi omale. ehk siin vähem müra tekimas (kui üldse mind keegi aidata oskab).
Ühel skeemil on kõigi eelduste kohaselt üks komponent läbi, arvatavasti võimendiga opto. Aga kivi peal kirjas olevate andmete järgi ei suuda kuidagi õiget juppi leida. Äkki keegi olemasoleva info põhjal oskab öelda, mis on U8, U9, U11, U12 komponentideks? Komponendi enese peal kirjas 631 703.
http://tazavi.planet.ee/kola/opto1.jpg
http://tazavi.planet.ee/kola/opto2.jpg
Plaat ise maksab pea 700 euri, kusjuures plaadil peale nende 4 tundmatu komponendi ja mõne solid state relee (mida jagatakse tasuta näidistena isegi) ja mõne taki-konde-kaitsme polegi. Et üritaks asja remontida, ennem kui võtta vastu otsus uue plaadi ostmiseks Seda tean, et enamvähem tüüpveaga tegu, aga remont seisneb kogu plaadi väljavahetamises, skeemiremont kõnealla ei ole tulnud (hooldusfirma tahab ka eldada, uusi varuosasid müües)

Terv,
Taavi
Vasta
#2
Ilmselt HCPL-0631

http://ee.farnell.com/avago-technologies...dp/9995110

Datasheedi alusel esimeses reas 3 numbrit on tootenumbri 3 viimast ja teises reas tootmisaeg.
Vasta
#3
Tänud,

Kolleegid mul jõudsid ka sinnamaani, aga ma vahepeal suutsin asja käima saada - plaadil oli 2 kanalit kasutamata, sai kivid risti tõstetud.

Igaks juhuks võtab peotäie tagavaraks.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne