Viirus !?!?
#11
Uus sümptom. Hiir liikus, muud asjad kinni kiilunud ja siis natukese aja pärast bluescreen ja restart. Võib siis videokaart olla, sest alles sai see pandud? Või hoopis selle driver...

Võibolla proovin siis video tagasi vahetada ja vaadata, mis juhtub?
Vasta
#12
Kas emaplaadi draiverid said õiged? Kas video kaardi draiverid tirisid netist kõige uuemad? Kas videokaart lisa totekaablit ei taha? Kui võimas toiteplokk on, mis emaplaat, mis videokaart? Ühenda kõik üleliigsed seadmed arvuti järelt ära, kontroli kõik kaablid üle, reseti biosi jne. Samu sümptomeid võivad põhjust erinevad asjad. Katseta kõik järgi alates kõige lihtsamast ja tõenäolisemast. Esimese asjana fdiski teha on suht mõttetu mu arust.
Vasta
#13
(04-12-2009, 09:53 PM)katkine5 Kirjutas: Uus sümptom. Hiir liikus, muud asjad kinni kiilunud ja siis natukese aja pärast bluescreen ja restart. Võib siis videokaart olla, sest alles sai see pandud? Või hoopis selle driver...

Võibolla proovin siis video tagasi vahetada ja vaadata, mis juhtub?

Kõik võib olla...mida ubuntu teeb? Las läheb käima kasvõi mingis minimaalses režiimis. Tahad esmalt teada, kas on viirus või masina/konfi/draiveri viga.
Mida veel viimati lisasid/eemaldasid raua poolelt? Proovi nendele muutustele UNDO teha ja siis uuesti katsetada. Vaja on samm-sammult leida vigane asi. Viirus või draiverid või raud. Kõvaketas ka pmst, selle saaks elliminieerida tööga mõnelt live-cd'lt (Ubuntu?)
Vasta
#14
A jh, ei tulnudki sellist mõtet mul...Mul ubuntu peal arvutil, kasutan toda...

Igatahes proovisin windowsist (mitte safe modest) viirusetõrjet ja poole peal jooksis kokku, pidid resa tegema. Lähen ubuntusse ja annan kohe teada, kui crashib jälle. Kui crashib, tuleb jah vana video tagasi panna ja uuesti proovida.

Edit: Uut infot...Niipalju, et ubuntusse ei saanud, laadimise ajal 2 korda samas kohas jäi seisma. Nii ma siis vahetasin video tagasi ja ootan tulemust.
(04-12-2009, 10:55 PM)virx Kirjutas: Kas emaplaadi draiverid said õiged? Kas video kaardi draiverid tirisid netist kõige uuemad? Kas videokaart lisa totekaablit ei taha? Kui võimas toiteplokk on, mis emaplaat, mis videokaart? Ühenda kõik üleliigsed seadmed arvuti järelt ära, kontroli kõik kaablid üle, reseti biosi jne. Samu sümptomeid võivad põhjust erinevad asjad. Katseta kõik järgi alates kõige lihtsamast ja tõenäolisemast. Esimese asjana fdiski teha on suht mõttetu mu arust.

Sorry,su posti ma alguses ei näinudki. 9550 agp video, mis eraldi toidet ei vaja. Toide on 500w ehk küllalt võimas, sest 350 codegen vedas ilusti seda välja. need sümptomid tulid peaaegu kohe peale video vahetust. Kui nüüd vana videoga kokku jookseb on videokaart välistatud. Driveritest niipalju, et vana video kasutab samu omega driverit ja omega on küllalt usaldatav. Samuti on mul kõige uuem omega driver.
Tuli ka meelde, et sõbral TÄPSELT sama kaart ja panin talle peale viimast formatit samad driverid nagu enda omale. Probleeme pole veel olnud tema omal. 1 võimalus on siis viirus vms kõvakettaga seotud probleem, teine on videokaart ise ja kolmas on emaplaadi ning videokaardi ühildamatus/sobimatus.
Varsti peaks saama 1 neist välistada, kindla põhjuse saab pühap v järgm nädal välistada, sest siis peaks vajaminevad jubinad teise arvuti jaoks kokku saama.
Kaableid ma ei liigutanud video vahetamisel (ainult ühendasin vana video jahuti toiteploki küljest) Bios reset võib aidata, aga eriti ei usu, sest bios-s ei saa videokaardi kohta midagi eriti muuta, volte vist sai ainult.
Praegu jööb ainult üle oodata.
Vasta
#15
(04-12-2009, 08:47 PM)katkine5 Kirjutas: Hirens olemas mul, proovin ära teha.
Mida täpsemalt selle plaadi pealt otsida?

MBR-tools.
Vasta
#16
Sain teise arvuti peal katsetatud (panin ka teised driverid) ja crashinud veel pole, seega asi polnud viiruses vaid driverites või emaplaadi ja video ühildamatuses.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne