Mobiil helistaks toite saamisel mulle Mobiilne valve
#1
Tere. Ilmselt oskab Felc, kes teab telefonide salapärast sisemaailma kõige paremini vastata.

Heinamaal on mul küün ja soovin saada telefonikõne kui keegi ukse avab. Samas ootereziimis peaks olema voolutarve null kuna vooluvõrk puudub. Mõtlesin välja lihtsa lahenduse, et kui uks on valves, siis on katkestatud toide telefonile. Ukse avanedes ühendatakse aku ja telefon. (Releega saab lahendada olukorra , et kui uks uuesti suletakse, siis helistamine-toiteahel on jätkuvalt kinni ja ei katkesta toidet-häiret). Minu jaoks raskem probleem on, et kuidas seadistada telefon nii, et kui toide sisse lülitada, siis telefon unustaks kõik muud mured maailmas ja helistaks mulle.

Milline telefon (vms. moodul) oleks parim? Kuidas sellist asja teostada? Kas keegi on valmis sellise asja valmis tegema ja vahetaks raha vastu?

Variant:
1. häire klemm annab kontakti akult telefonile 2. telefonil simuleerime on/off nupu vajutuse, 3. ootame mingi aja kui telefon peaks olema startup'i ära teinud 4. simuleerime kõne lõpetamise nupu vajutust paar korda, et olla kindel telefoni olekus 5. simuleerime helistamise nupu vajutust kaks korda (esimene vajutus annab viimati valitud numbrid ja teine vajutus on viimati valitud numbrile helistamine). Probleem, kas odavamad juustutelefonid jätavad meelde viimati valitud numbrid või jaa. Vist ei jäta meelde. Seda ma hakkan testima. Kuidas simuleerida nupuvajutusi, pean foorumitest uurima, ise ei ole seda varem teinud.

Ette tänades
Eik
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Mobiil helistaks toite saamisel mulle Mobiilne valve - Autor: eikeikeik - 06-02-2013, 04:28 PM

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne