Lahtisidestus kosmose tingimustes
#5
Tänud nõuannete eest! Ma ei tahaks ise kosmosesse minna (lauluski öeldakse, et seal on külm Smile ) aga pean projekteerima Tipi kuubiksateliidile toiteosa. Mõtlesin veaolukordadele
- kui miski asi põleb maha -> tuleb toidulistist kähku eemaldada
- kui miski põleb nii maha, et toidet veel ei koorma aga sidesiini küll -> tuleb teha selline siin, mida ei ole võimalik maha koormata (eriti kui vigane moodul toitest maha võetud).
Igasugu reageerimised avariiolukordadele jäävad minu mooduli toimetada. Toide on ainus, mis pidevalt aktiivne ja peab olema suuteline krempli elustama ka siis, kui akud tühjaks saavad ehk siis saan kõik teisi välja lülitada kui ma nii tahan Smile
Optronite kohta olen ka kuulnud, et nad ei pruugi kosmoses kaua elada.
Me hakkame paiknema kuskil 600 km kõrgusel orbiidil. Prootonid....
Lakkide ja liimide kohta tean nüüd ka, et peab hoolega valima. Ei tohi mingeid gaase eralduda, muidu ei võeta kanderaketi pardale. Isegi juhtmete (isolatsiooni) kohta kehtib sama hoiatus !
Karm värk ja igasugu toiteallikad on minu kõige nõrgem koht...
Õnneks ei saa keegi kunagi teada, mis juhtus kui satikas tummaks jääb. Ja teisest küljest - kes teist saab uhkeldada sellega, et tema disain plahvatas kosmoses ? Smile
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Lahtisidestus kosmose tingimustes - Autor: felch - 14-01-2015, 09:06 PM
RE: Lahtisidestus kosmose tingimustes - Autor: madis - 14-01-2015, 11:20 PM
RE: Lahtisidestus kosmose tingimustes - Autor: A.R. - 15-01-2015, 11:30 AM
RE: Lahtisidestus kosmose tingimustes - Autor: Shele - 15-01-2015, 06:31 PM
RE: Lahtisidestus kosmose tingimustes - Autor: felch - 15-01-2015, 10:22 PM
RE: Lahtisidestus kosmose tingimustes - Autor: madis - 15-01-2015, 11:17 PM
RE: Lahtisidestus kosmose tingimustes - Autor: felch - 06-03-2015, 08:48 AM
RE: Lahtisidestus kosmose tingimustes - Autor: martinr112 - 06-03-2015, 12:49 PM

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne