COM-pordi kasutamine VB-s
#2
IMO RS-232 ei võimalda sul üldse midagi peale bittide/baitide saata. Niiet igasugused andmetüübid on interpreteerimise küsimus. Kui Sa tahad saata näiteks 32-bitist integer-i, siis pead saatma neli baiti järjest ja need siis hiljem ise õigesti jälle vastuvõtul kokku panema. Binaar-info saatmiseks üle teksti-protokolli on palju võimalus (näiteks teisendamine hex-i). Kui sa pead silmas seda lehte, siis mina saan sellest nii aru, et see määrab ära selle, et mis tüüpi objekti sulle "Input" property tagastab. Link. Ilmselt on see abiks siis tüübi-teisenduste tegemisel ja samuti võib suvalise binaari-massiivi stringiks teisendamisel mõningaid raskusi tekkida. Sellisel juhul peaks siis otse baitidega töötama. See text-mode on programmeerijate elu lihtsamaks tegemiseks, arvan ma.

Inimloetava protokolli kasutamine on igal juhul mõistlik, kui just mingid muud asjaolud ei sunni peale binaar-protokolli. Viimasest vigade otsimine on alati palju tüütum. Niiet mina jätkaks teksti-protokolli kasutamist, kui vähegi võimalik.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
COM-pordi kasutamine VB-s - Autor: felch - 08-11-2011, 09:05 PM
RE: COM-pordi kasutamine VB-s - Autor: tvtv - 09-11-2011, 11:54 AM
RE: COM-pordi kasutamine VB-s - Autor: felch - 10-11-2011, 08:57 AM
RE: COM-pordi kasutamine VB-s - Autor: felch - 13-11-2011, 10:22 PM
RE: COM-pordi kasutamine VB-s - Autor: tvtv - 14-11-2011, 12:37 PM
RE: COM-pordi kasutamine VB-s - Autor: felch - 17-11-2011, 09:02 AM

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne