Mobiil helistaks toite saamisel mulle Mobiilne valve
#7
Jah, Felc on professionaal. Minu plaan näeb ette dumbjuuseri lahendust talupoja võttega.

Sain enda kasutusse ootamatult Ontech 9030 GSM seadme. Seadmel on 220V releega pistiku lülitus, mida saab siis üle GSM sisse /välja lülitada ja kaks nn. häire-anduri sisendit ning lisaaku võimalus. Kui aparaat on seinakontaktis, siis laeb akut. Samas ainult 7Ah akuga töötades saatis aparaat juba poole tunniga välja teate, et "Recharge Battery!" MAnuaali järgi on voolutarve 0.5W. Antud seadme puudus on see, et alarmid ja signaalid edastatakse ainult SMS'ga . Samas tähendab see seda, et pean oma alarmi vastuvõtva telefoni seadistama nii, et SMSi saabumisel piuksuks see nii kaua, kui olen SMSi vaadanud (tavaliselt on mul seadeks et 3 x piuksub).
Seadme (9030) käivitumine voolu saamisest alates võtab aega peaaegu minuti. Üllatusena avastasin, et kui startupi ajal on seadme häiresisendid juba alarmolekus, siis seade häiret ei edasta ja häireandur tuleb seadistada nii, et oleks nn. pulseerivas olekus, siis oleks kindel, et peale startupi häiresisend aktiveeruks ja aparaat edastaks häire.
Mida soovitate nö. pulseerimiseks. Pendeldav relee või vilkuv LED?
Tuletan meelde, et seadme mõte on olla ootereziimis ilma voolutarbeta ja häireanduri aktiveerumisel lülitatakse 9030 vms. sisse. Jätkan teemat.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Mobiil helistaks toite saamisel mulle Mobiilne valve - Autor: eikeikeik - 15-02-2013, 10:46 AM

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne