Olge ELFAs ettevaatlikud tööst rääkides
#7
(01-06-2014, 04:10 PM)daddario Kirjutas:
(31-05-2014, 11:40 PM)Raqoletto Kirjutas: Ehk lähtuks sllest MIDA MINA TAHAN (ja ma olen nõus maksma mõistliku hinna) mitte ei hakka omi ideid peale suruma?

Eks vaba ja avaliku foorumi mõte ongi ikka olla rohkem selline üldkasutatav suhtlusruum, kus inimesed saavad omavahel mõtteid ja ideid vahetada.
Kui on soov arutada ranges raamistikus enda etteantud teemadel, tuleb kasutada privaatsemaid kanaleid.
Sattusin ka seda teemat lugema, ei pane imestama "kuvaldaonu" maailma muutmis võtted... Virutas sõbrale eluaegse bänni, et too isiklikku sülearvutit ärifoorumis müüs, Tehnikamarketi kasutaja nimega...
Mis puudutab avatud foorumi arutelu, olgu teemaks siis isetegemine ja poehinnast odavamalt tegemine, siis siin ju point ongi, potentsiaalne ELFA klient võib teelt "kõrvale kalduda" ja leida taskukohasema lahenduse, lisaks harib pisut ennast antud LED lahenduste teemal ja hiljem tellib juba kõik komponendid otse hiinakate käest nt. aliexpressist. Tuttava postitöötaja andmetel vaieldamatult populaarseim koht, kus eestlased kaupa tellivad...
Kui tahad korralikku ja kestvat RGB LED lahendust, siis tasub osta sellist riba, mis ei ole mingi odava lateksi möksiga üle valatud ja peaks olema kirjade järgi veekindel, mida ta tegelikult ei ole, nimelt see silikooni-lateksi kiht UV ja ka kodukeemia toimel laguneb ja varsti riba tuksis. On saadaval Samsungi tehase RGB kolmesed LED moodulid, korraliku lintkaabliga ühendatud, moodulite vahe mingi 10cm, täiesti ilmastikukindlad, ühe mooduli hind oli miski 2,5€ umbes. Juurde läheb kontroller, sobivad ka need mida osta.ee keskonnas müüakse koos nn. RGB komplektidega. Kontrolleri kvaliteet on enam-vähem, kuid ribad on saast, ostsin ühe portsu neid omale ja kahetsen.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Olge ELFAs ettevaatlikud tööst rääkides - Autor: A.R. - 31-05-2014, 08:46 PM
RE: Olge ELFAs ettevaatlikud tööst rääkides - Autor: Max27 - 04-06-2014, 11:23 AM

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne