PIC bootloader
#4
Niipaljukest ma kodutööd enne tegin, et lugesin errata lehte - selle asja kohta polnud midagi öeldud.NOP on hea lahend aga hetkel tundub mitte see olevat. Flashi koodibaidid kirjutatakse ju täpselt analoogse rutiiniga ja toimib. Konfiala on samuti prose enda sisemine flash, vaid aadress on teine. Kogu toimetamine käib prose ränikivises kõhus, mingeid perifeeriaseadmeid ei kasutata ja kirjutamise ajal on ka kõik katkestused keelatud. See on nagunii viimane etapp, peale seda tehakse reset.

A.R., su viidatud kood on ju sama mis minulgi! Vaid baitide arv on teine ja kirjutamise käske pole näidatud (otse flashi kirjutamise sest TBLWRT kirjutab vaid mäluregistritesse).
Konfibaidid kirjutuvad aga esimene läheb alati aia taha. Tundub, et siin on mingi kiiks...mida ma sellest hiljem teades ka ise DS-is selgelt näeks. Aga paraku veel ei tea...
Miks ma teen ise bootloaderit? Sest see peab töötama MODBUS protokolliga ühel tellimustööl - spetsiifiline plaat. Minu teada ei töeta ükski bootloader modbus'i käske.
Asi iseenesest tuli suht talutav - elab üle ka voolukatkestused bootloadimise ajal jne. Kui sellest viimasest veast ka üle saaks...
Vasta


Sõnumeid selles teemas
PIC bootloader - Autor: felch - 31-12-2014, 09:35 PM
RE: PIC bootloader - Autor: A.R. - 01-01-2015, 11:45 AM
RE: PIC bootloader - Autor: madis - 01-01-2015, 01:59 PM
RE: PIC bootloader - Autor: felch - 02-01-2015, 08:36 PM
RE: PIC bootloader - Autor: madis - 07-01-2015, 10:27 PM
RE: PIC bootloader - Autor: felch - 09-01-2015, 08:55 AM

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne