Sony TA-F555ES transistori probleem ja remont
#55
Kas sul mingi kahe kanaliga digitaalne (salvestav) ostsilloskoop leidub?
Mingi hiina ime on uni-t baasil 50MHz 1gs/s valmistatud Farnellile, midagi ta salvestab teoorias, vähemasti mingi võimalu tal nagu oleks.

Sul oleks vaja esmalt üles võtta mõlema kanali signaalid (väljundist alates ettepoole) stabiliseerumisperioodi jooksul.
Mille? Servo või sisendi signaal või siis väljundist tahapoole või sisendist ettepoole, siin jäi mul paraku segaseks. Pole muidugi päris kindel, mida ma selle hiina imega mõõta saan, ehk mida ta reaalselt suudab mõõta aga eks ma tee proovi.

Seal plaadil on kusagil 40 fusable takistit, mis väidetavalt võivad ka praeguseks mitte oma paremas vormis olla aga nii fänn ma ilmselt pole, et neid kõiki testida.
Nüüd veel üks küsimus, kas punase ringi sees ühendus võetud -16v q320 gate'i peale on skeemimeistri näpukas või ongi reaalne. Ma saan aru, et vastus on mõneti seente pealt panemine aga targematel oma kogemustele tuginedes.

Mingid lüüdid said tellitud tme ja farnellist, oomipoe vahendusel, saabuvad peale 15.02.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta


Sõnumeid selles teemas
RE: Sony TA-F555ES transistori probleem ja remont - Autor: roirex - 06-02-2023, 11:43 PM

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne