LP - raskekujuline ravimatu haigus
#1
Kunagi ammu sai organiseeritud nn. Plaadimägi,vanemad inimesed kindlasti mäletavad veel. Eks see plaadimajandus üks kole haigus ole. Isegi nüüd, nii palju aastakümneid hiljem, ikka veel meenutatakse neid aegu. Paljude inimestega sellest ajast suhtlen tänapäevani. Loomulikult pean ma silmas vinüüli.
See kõik muidugi ei puuduta foorumit. Samas miks ka mitte kui kellelgi peaks huvi olema. Aga siin kokku puutudes inimestega, kes on vinüüli vastu huvi tundnud, on jälle tekkinud mõte, et miks mitte, võiks ju kuhugi mingi kokkusaamis koha tekitada. Ehk on ka siin foorumis mõtteid, ettepanekuid.
Asi hetkel nii toores, et isegi pole veel suutnud mõelda, kuidas seda parem oleks korraldada.
Kas teha mingi MTÜ, anda asjale klubiline vorm? Kas lahtine klubi? Kinnine? Kas liikmemaksuga?
Kuidas oleks liikmelisusega? Ruumid? Kui kõrgele latt tõsta? Kas nii, et kui oled toonud ühe krõpsuga plaadi siis sind enam rohkem ei tunnistata järgmine kord? Või suhtuda kuidagi leebemalt.
Tähendab, küsimusi tekib palju.
Paljud inimesed, kes kunagi käisid plaadimäel, on nüüdseks juba soliidsed inimesed. Aga muusika ja vinüüli vastu on huvi säilinud. Samas ei kujuta küll ette, et mingi härrasmees(advokaat, poliitik), tuleks mäele ja viskab küljeli murule oma plaadipaki kõrvale nagu vanasti juhtus. Nii et selle vinüülinduse, vahetuse, müügi , kokkusaamise võiks kuidagi viisakamas vormis korraldada.
Muidugi võib ka vastu vaielda, et pole vajadust enam-saab ju osta ka poest, tellida jne. Aga on ju olemas ka rariteedid, esmatrükid.
Endal on tuttavaid, kellel on vinüüle ikka palju ja ka väga palju. Arvan, et mõte võiks teoks saada küll, küsimus lihtsalt vormis ja kohas.
Samas, ka peale plaadimäge on üritatud taolist miskit korraldada aga erinevatel põhjustel on need üritused katkenud.
Kuna on 2 elektroonikafoorumit, panen jutu mõlemasse kuna vinüülihuvilisi on mõlemas. Ja kuna kõik on väga lahtine, siis eelkõige ootaks ettepanekuid, soovitusi, miks mitte ka ruumi.
Asukoht oleks Tallinn. Samas peaks olema võimalik ka kindlasti tasuta parkida.
Kui ei soovi foorumis vastata, võib toksida ka

walwal78@hotmail.com

Mida arvate?
Ja üldse, miks mina, ehk tahab hoopis keegi teine, tarmukam asja enda peale võtta? Võiks ka arutada.
Vasta
#2
Telliskivi loomelinnak ? Ma ei ole eriti kursis nende tegemistega, kuid usun et sinna sobiks.

Harjumäel on kahjuks kõlakoda ja seal on "kohvik" kus ripub mingi jube pilt, keskkond on plaadimäge välistav.
Vasta
#3
(17-01-2011, 08:56 PM)KaruTEC Kirjutas: Telliskivi loomelinnak ? Ma ei ole eriti kursis nende tegemistega, kuid usun et sinna sobiks.

Harjumäel on kahjuks kõlakoda ja seal on "kohvik" kus ripub mingi jube pilt, keskkond on plaadimäge välistav.
Huvitav mõte iseenesest. Aga kas seal ei teki seda parkimise probleemi, Telliskivi ju ise üsna kitsuke. Saab muidugi õue ka sõita aga kui hakatakse ikka seda väga massiliselt tegema-alati tuleb ju väravas teatada, et kuhu minek. Pole mul seal küll kunagi mingeid probleeme olnud sisse saamisega. Aga koht oleks isegi hea-suht kesklinn.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne