Vilkuvad LEDid
#1
Tervist
Mul oleks selline küsimus, kas on võimalik kuidagi pana led lampe mingi suvalise rütmi järgi vilkuma? Kas on äkki kuskil elektroonika poes juba selline vidin olemas mis paneb lambid vilkuma? Kui ei siis paluks mingit seletust,pilti või videot.
Ette tänades
HR-Algaja
Vasta
#2
Kas näiteks midagi sellist sobiks? Vilgub täitsa ise, küll suhteliselt sama sagedusega: http://www.oomipood.ee/category/koledblink/vilkuv-led/

(11-11-2012, 04:19 AM)sah1 Kirjutas: Tervist
Mul oleks selline küsimus, kas on võimalik kuidagi pana led lampe mingi suvalise rütmi järgi vilkuma? Kas on äkki kuskil elektroonika poes juba selline vidin olemas mis paneb lambid vilkuma? Kui ei siis paluks mingit seletust,pilti või videot.
Ette tänades
HR-Algaja
Vasta
#3
No kui mu mälu ei peta, siis on olemas täisa spetsiaal chip, millele tuli lasta peale ca 3V ja lisada üks kondensaator ja asi lihtsalt vilgutas LED'e. Pean raamaturiiulist otsima, mis selle kivi markeering oli. Ei meenu kohe. Konde parameetritega muutus vilkumise intervall (Või oli takisti?).

E.
Vasta
#4
Eks sa 555'ni jõuad.

(13-02-2013, 04:32 PM)eikeikeik Kirjutas: No kui mu mälu ei peta, siis on olemas täisa spetsiaal chip, millele tuli lasta peale ca 3V ja lisada üks kondensaator ja asi lihtsalt vilgutas LED'e. Pean raamaturiiulist otsima, mis selle kivi markeering oli. Ei meenu kohe. Konde parameetritega muutus vilkumise intervall (Või oli takisti?).

E.
Vasta
#5
Siin on skeemid, mis kasutavad ühte või kahte transistori.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne