Power MACi installikas
#1
Vabandan ette kui teema siia ei sobi (siis kustutatagu ilma pikemata).
1-sõnaga: vennas sai endale järjekordse masina aga talle vajaliku softi installimiseks vajalikku adminni parooli ei tea (annetaja samuti). Ainus võimalik lahendus pidi olema OSi uus install (väidetavalt MACi ei annagi sisse murda ?!). Paraku ei leita kusagilt ketast. Ehk keegi teab, kust sellist leida või ehk keegi omab ja on nõus kopeerimiseks laenama?
Niisiis vaja on OS-X i versiooni 10.5 või uuem Power MACile (Inteli prosega, tower korpuses LAUAarvuti, mitte läpakas).
Tänks!
Vasta
#2
PowerMac oli G5 prosega. Kas äkki MacPro ?
Vasta
#3
OS X on mingi Unix. Selle peaks saama lahti küll ka ilma re-installita. Sellest pole abi? Linux peal ma olen midagi sarnast korduvalt teinud. Põmselt boot kettalt ja siis edasi töö käsureal.
Vasta
#4
Selgus, et 1 võimalik lahendus in selline:
http://reviews.cnet.com/8301-13727_7-200...tion-disc/
Hangid OSX Lioni installika app-storest, extractid sellest tegeliku
bootable dvd image.
Vaja on dual-layer dvd toorikut. Kirjutad sellele boodid ja installid.
Sellel dvd-l on alguses menyy paari abivahendiga nagu näiteks DiskTool
HD partitsioneerimiseks ja formaatimiseks jne. Mingil põhjusel
Mountain Lioniga sama trikk ei klappinud aga Lioniga küll.
Vasta
#5
Mul on nii G4/5 install kui ka inteli install, sa pole ikka veel öelnud, mis massinaga tegemist ?
Vasta
#6
(14-03-2013, 11:01 AM)madis Kirjutas: Mul on nii G4/5 install kui ka inteli install, sa pole ikka veel öelnud, mis massinaga tegemist ?
Tänks aga vennas sai selle triki abil lõpuks hakkama. Masin ise pidi olema Inteli prosel, nagu vist juba mainisin.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne