Uudiseid paralleelmaailmast
#1
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...d=67401138

Mida teie arvate ? Huvitav kuskohast hangib haridusministeerium oma infot ? Kas keegi "erasektorist" on kunagi vastanud innovatsioonialastele küsimustele ?

Kas innovatsioon = PR osakond ?
Vasta
#2
Ma ei saa aru, mida see "Haridusminister" üldse räägib (ise veel haridusminister). Vaadaku palki oma silmas ja küsigu oma valitsuselt miks nii on. Reaalne elu on nagu on.

Ettevõtted otsivad oma töökuulutustes kõrgharidusega inimesi ja siis tulevadki, emamuses koolipoisid või siis kes kooli lõpetanud kes ei jaga üldse ei ööd ega mütsi. Kõik tööd mis teevad ja teadmised on keskkooli koolipoisi tase. Ma ütleks lausa, et "tule taevas appi" on pehmelt öeldud.
Minusugustel on peale pikki aastaid juba "piss off" sellistest ja õpetada on neid ka äärmiselt raske, sest sunnikud ei võta õppust, kuna algteadmised puuduvad. "Ringiõpe" (loe: õpetamine ja õppurite oma nahal katsetamine) võtab aastaid ja "kooliraha" on ettevõtete kanda. Mida suurem ettevõte, seda suuremad koolirahad (loe: rahalised kulud ja kahjud) tuleb maksta.

Suurfirmadega konkurents on raske ja "kauba omamisel" üritadki selle rahaks teha, kuniks veel võimalus.
Ja ma ei näe seost mida keegi arvab või teab oma statistikas ja tegusate inimeste intellektuaalse omandi ja rahakoti vahel Smile Nagu mulle ka ei meeldi, kui kolmas osapool nagu riik, tahab ajada oma pikki sõrmi võõrasse rahakotti ja kontrollida kõike, millega tal asja ei ole.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne