CAN-i kasutava hüdraulika juhtploki jamad
#1
Tere.

Kas kellel on kogemust hüdraulikat juhtivate/lülitavate seadmetega.
Konkreetselt tegu Kvernelandi põllutehikaga (potato harvester) aga ilmselt on sarnane tehnika kasutusel ka metsamasinates.
Masina küljes hüdro-klappide lülitusplokk ja juhtme otsas CAN-iga juhtplokk.
Probleem on selles, et käsijuhtimine toimib (masina kallutamine jne) aga oluline automaatrežiim - loodis hoidmine ei toimi. Vastavale nupule vajutades - "null emotsiooni", ka puldi ekraanil ei toimu midagi.
Samas rataste otsepaneku automaatrežiim toimib.
Andurite veateadet ette ei viska, on küll olnud CAN errorit aga mitte hetkel. Ja nagu eespool kirjas - käsitsi klapid-silindrid toimivad.
Kunagi on CAN juhe viga saanud ja see on vahetatud.
aq
Vasta
#2
Termikaid tasub kontrollida. Näiteks John Deere CAN kohe surnud kui kasvõi üks termikas kadunud. Viga avaldus samamoodi, mitte mingit andmeliiklust ja samas ka mitte veateateid.
Vasta
#3
(19-08-2014, 10:32 PM)martinr112 Kirjutas: Termikaid tasub kontrollida. Näiteks John Deere CAN kohe surnud kui kasvõi üks termikas kadunud. Viga avaldus samamoodi, mitte mingit andmeliiklust ja samas ka mitte veateateid.

Hetkel siiski muud käsud jooksid välja arvatud automaatne asendi hoidmine. Võib olla on probleem asendianduris aga pole midagi asemele visata kohe. Pole ka enne torkinud sedalaadi süsteeme.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne