Mõõtetehnika
#11
Kui kodune audiotehnika on kahejuhtmeliste pistikutega, siis ei näe ma erilist vajadust kolmekontaktlise peas järele (on mul selliseidki varuks seismas).

Banaanipesad 230V ahelasse  - parem mitte, võib juhtuda, et keegi katkub valest otsast...

Kui keegi lugejatest ei ole aru saanud, millega tegu, siis ingliskeelne termin oleks DBT ehk Dim Bulb Tester, maakeeli siis vist "voolupiirav visuaalne võimsusindikaator"?
Vasta
#12
(06-12-2020, 06:00 PM)madis64 Kirjutas: Kui keegi lugejatest ei ole aru saanud, millega tegu, siis ingliskeelne termin oleks DBT ehk Dim Bulb Tester, maakeeli siis vist "voolupiirav visuaalne võimsusindikaator"?
Omal tehtud samalaadne, kuid lambipesasid on kolm paralleelis.
Siis saan misiganes pirne kasutada ja kombineerida, olenevalt tarbija kontroll vajadusest.
Nt vähetarbivate puhul nagu eelvõimendi on 1x40W , võimsa  lõppvõimendi  puhul on 3x150W pirnid.
Vasta
#13
(14-12-2020, 01:39 PM)martk Kirjutas: Omal tehtud samalaadne, kuid lambipesasid on kolm paralleelis.

Töölaual on ruumiga kitsas, vaese mehe värk  Smile
Vasta
#14
Olen ise ka pattu teinud ja Aliexpressist ostnud nii mondagi, mille pohjal olen aru saanud, et:
1) Seadme parameetreid voib passist lugeda, aga praktikas on ikka tegu PMPO wattidega, millega midagi peale hakata ei ole.
2) Kasutamisloogika on täiest omapärane, mis voib, aga ei tarvitse, olla tingitud sellest, et seadme disaininud tegelane ise seda kunagi kasutanud pole ja ei kavatsegi
3) Nupud, pesad, pistikud - koik on ligadi-logadi ja vaevu kontakti andev. Ekraan on voimalikult odav 16 värviga LCD, mida peab teatud nurga alt vaatama.

Probleem ei ole selles, et poleks Lääne seadmeid, mille pealt edukalt maha kopeerida, vaid ikka selles, et avaldasin oma ostuga järjekordselt signaali, et tahan voimalikult odavat saasta osta ja palun tootke seda rohkem.

Nalja saab sellel teel. Ostsin 2x noname akukruvikeerajaid, mille ebays maha müüsin ja siis lopuks ikka Bosch IXO 6. Oleksin voinud juba Bosch-i YouSeries akudrelli pealt aru saada, et nad teevad häid asju. Inimene opib kuni elab. Katsetusi jätkates joudsin tulemuseni, et odavate tööriistadega kaasatulnud loiketerad on veel odavamad. Mis motet siis odavamaid osta on, kui kohe tuleb hinnale mottes 20 EUR voi 50 EUR juurde panna kvaliteetsete loiketerade ostmiseks.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne