Miljon täis, tänud lugejatele
#1
Reede õhtu, numbrid hakkasid silme ees jooksma, lõin ajaviiteks kokku...

Aasta 2018 postitustest alates (varasemad postitused on vähema lugemishuviga) ca 1M lugemist (kokku).

Enamus ilmselt botid ja träkkerid, kuid kuna teemade lõikes lugemiste arv postituse kohta on oluliselt erinev, siis ilmselt ka sisu mängib mingit rolli.

Oli aeg - postitamise algusaastatel - kus juba 15 lugemist teema kohta näis Väga Hea Tulemusena...

Kokkuvõtteks - tänud kõigile lugejatele, ehk on olnud abiks...

Ning ERILINE TÄNU ksf moi-le ja martk-le kui teemaedendajatele!

"ka" Madis
Vasta
#2
Jätka samas vaimus, sinu algatatud teemad on TÄPSELT sellised millised ühe DIY foorumi teemad olema peavad - pildid, selgitused ja arutelud.
Ma omalt poolt vaatan et botid, spämmerid ja agressiivsed lollid teemasid ära ei solgiks.
Vahemärkusena - ma ei mäletagi et oleks kunagi "kurjalt modereerima" pidanud, vahel ainult mõnda teemat splittinud et oleks ülevaatlikum.

Ja preemiaks hea töö eest, kui tarvis mõnda trükkplaati või plaadimaterjali, siis anna teada !
Vasta
#3
(05-07-2020, 11:48 AM)madis Kirjutas: Ja preemiaks hea töö eest, kui tarvis mõnda trükkplaati või plaadimaterjali, siis anna teada !

Kas ma võin selle pakkumise edastada oma järeltulevale põlvele, kes MTÜ-ga kohalikku robootikapõldu künnab?
Nad vajavad neid regulaarselt oma uute arenduste jaoks ning hetkel on hiinlastega ilmselt probleeme. Samas on neil vajadused nii väiksed ja kaootilised ning eelarve ka ilmselt mitte miljoniline, et tõsimeelseid kohalikke tootjaid ei ole vist tavalistel aegadel eriti mõtet tülitada.

Enda koha pealt arvan nii, et Eagle-i kasutamise selgeksõppimiseks mõne harva juhu jaoks, kui isegi tekib mõte oma plaadi valmistamisest (aeg-ajalt on käinud mõte läbi sellise eraldatud kanalitega fonovõimendiplaadi tegemiseks, mida saaks lihtsalt olemasoleva vana ja väärika võimendi sisse panna), on laiskus kõige suurem takistus...
Vasta
#4
Lase käia, pane lihtsalt plaaditellimusele link juurde sellest teemast, muidu äkki läheb kellelgi meelest ära Smile
Vasta
#5
Andsin info edasi. Niipalju täpsustan, et Kamitra-ga ikka tegu? Vabandan teadmatust, kuid see valdkond mulle mõnevõrra kauge ;-)
Vasta
#6
Ikka ikka Kamitra.
Vasta
#7
(05-07-2020, 11:48 AM)madis Kirjutas: Vahemärkusena - ma ei mäletagi et oleks kunagi "kurjalt modereerima" pidanud, vahel ainult mõnda teemat splittinud et oleks ülevaatlikum.


Kes siin üldse moderaatorid (või muud tavalisest kõrgemate õigustega kasutajad) on? Ühes foorumis võiks see info ka ikka avalikult nähtav olla. Smile
Vasta
#8
Mina olengi. Worship me !
Vasta
#9
(06-07-2020, 05:32 PM)madis Kirjutas: Mina olengi. Worship me !

"Aalright master!" :D
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne