Skype vidinate keelamisest
#11
esimene vastus sinu toodud otsifraasiga tundub ka "häda pärast sobivat":
http://www.ghacks.net/2011/08/25/kill-sk...me-window/
Vasta
#12
Lasin just kahele masinale (xp ja 7) värskeima skype peale, mõlemal enam neid tüütuid vidinaid pole. ehk on ära korjatud peale suurt kisa Smile

tööarvutis on isegi veel vanem versioon (5.5.32.119), sellel pole ka neid vidinaid olnud, aga siin ma ei tea täpselt mis tehtud on, group policiga mul siin KÕIK kinni keeartud ja whitelist lubatud asjadest koostatud, et see võib veel omal vidinaid sisaldada.

ja hea nipp 7 kasutajatele: kui käib pinda, et skype pidevalt taskbaril on, siis tuleb skype tööle lasta vista (ilma servicepackideta) kompatiiblusega Smile siis liigub skype peaaken taskbarilt traysse ja ainult kõneaknad jäävad taskbarile.
Vasta
#13
Saab ka lihtsamalt:
Tööriistad -> Seaded -> Täpsemad seaded -> "Kui ma olen sisse logitud. hoia Skype tegumireal" eest linnuke ära.
Vasta
#14
(29-02-2012, 12:10 PM)taavi Kirjutas: ja hea nipp 7 kasutajatele: kui käib pinda, et skype pidevalt taskbaril on, siis tuleb skype tööle lasta vista (ilma servicepackideta) kompatiiblusega Smile siis liigub skype peaaken taskbarilt traysse ja ainult kõneaknad jäävad taskbarile.
See nipp lakkas peale mingit skype uuendust mul töötamast (64bit 7). Skype kooles startupil. Võtsin compatibility maha, töötas ilusti.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne