Windows 7
#11
Enne installi tasuks uurida kas kõigile kasutatavatele USBi seadmetele on draiver, eriti peaks see programmaatoreid jms elektrooniku tööriistu puudutama. Tean omast käest et nii mõnelegi seadmele veel ei ole.
Vasta
#12
Hiljuti kogesin 32bit Win 7-le draiverite puudusest tingitud sobimatust. Nimelt ei tahtnud loobuda vanemast skannerist, millele oli ainult kuni XP USB draiverid.
Otsing pakkus aga lihtsa lahenduse, mis ka toimis. Nimelt tuli kopeerida CD plaadilt kõik vajalik HDD-le, otsida sealt üles setup fail, paremklikiga "Properties" ning lehel "Compatibility" valida "Run..." real sobiv oppsüsteem.
Edasi sujus kõik kenasti.
Vasta
#13
Mul oli sama jama, et vanale skännerile uut driverit ei olnud. Lasin windowsil ise vist korda teha, vast compatibility pani ise siis win xp peale.
Vasta
#14
mina nt ei julge nendele uutele windowsitele kohe üle minna... alati on nad poolikudja bugised, miski 3a pärast väljaandmist on nad juba suht hästi lapitud.
Vasta
#15
(18-06-2010, 09:15 AM)Heiko Kirjutas: mina nt ei julge nendele uutele windowsitele kohe üle minna... alati on nad poolikudja bugised, miski 3a pärast väljaandmist on nad juba suht hästi lapitud.

Njaa, vistale ma ka sellepärast ei läinud, sest sain venna läpparil proovida ja mina aina leidsin vigasid jms...

Windows 7-ga pole aga veel probleemi olnud või siis täpselt samad probleemid olnud nagu windows xp-s.

Beta versioonidega oli ainult natu probleeme.
Vasta
#16
Kui tahate korraliku töömasinat (mängimised ja graafikatöötlus välja arvata) siis minu meelest pole siiani mitte midagi paremat kui Win 2k SP4.
Viimasel ajal on küll probleeme olnud uuema softiga (Acrobat uus versioon, Kaspersky 9.0) mis ei taha sugugi ennast Win 2k masinasse sättida kuid kui vanemad versioonid alles hoida siis pole mul siiani rohkem muresid olnud.
Idle´s on mälu kasutus 165 MB vs. Vista 1 GB.
2k bootimine on poole kiirem kui Vista hibernate´st väljumine.

XP´d pole ma suutnud kunagi nii tööle saada nagu ma tahaks ja mälu kasutus tal ka palju suurem. Teise masina Vistal olen kõik mittevajalikud tuled ja viled ning kraanid kinni keeranud kuid ikka pole see.
Vista masin vaevu aasta vana kuid juba kisub hädiseks kuigi ma koristan mõlemaid masinaid hoolega (üleliigne jama HDD´lt minema, register puhtaks, vajadusel defrag. jne.)
Vasta
#17
Ise nüüd ka mõnda aega W7 64 bitist versiooni kasutanud. Paar puudust, mis veidi häirivad.

1. OpenGL ei toimi, st osade videokaartidega toimib, kuna näiteks ATI ja Nvidia on oma softi OpenGL toetuse sisse pookinud, ent vanemate videokaartide omanikel väga lootust pole, kuna neile kaartidele pole ette nähtud 64 bitise win 7 tuge. Microsoft on esialgu kasutajate virinale vastanud, et OpenGL tuge windows 7-mes ei ole ega tule, kuna DirectX on nii palju vingem. Ise olen samas seisus Ati radeon 1950 pro kaardiga, mis muidu töötab hästi ja minu vajaduste jaoks on piisav, ent windows leiab antud kaardile igivana driveri ning uuemad keelduvad töötamast.

2. 64 bitise w7 puhul on probleeme internet exploreris digiallkirja andmisega. Samas on see probleem lihtsalt lahendatav kasutades Firefoxi. 34 bitistel win 7-mel seda probleemi pole täheldanud.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne