Windows 7
#1
Microsoft väidab:

Lõime Windows 7 klientide tagasisidele toetudes ja see sisaldab sadu väiksemaid ja suuremaid täiustusi. Alates programmide vahetamisest kuni telesaadete salvestamiseni lihtsustab Windows 7 viisi, kuidas oma arvutit kasutate - ning kuidas teie arvuti maailmaga ühenduses on.
Lihtsustab igapäevaseid ülesandeid
Windows 7 muudab põhitoimingud lihtsamaks kui iial varem. Rakendusega HomeGroup on lihtne jagada teiste majapidamises olevate Windows 7-arvutitega muusikat, dokumente, printereid ja muudki. Rakendus Windows Search vabastab teid kaustades ja alamkaustades tuhnimise vaevast, kui üritate oma asju leida. Parem tegumiriba annab hea ülevaate avatud asjadest ja siirdeloendid näitavad üheainsa paremklõpsuga teie viimaseid faile.
......


[Pilt: windows-7.jpg]
Vasta
#2
Säh sulle. Mulle meenutab see väga kopipaste reklaamteksti ja võtsin vabaduse väheke mudida.

Kogemused W7ga on siiski kasulik info, nii et laske tulla.
Vasta
#3
Hetkel ainukesed 2 probleemi olnud sellega (natuke aega sai seda kasutatud, kuni see number 1 probleem tuli
1. Videokaardi driver jooksutas arvuti kokku (see oli RC-ga ja hiljem uurisin, et hoopis catalyst on sellise imeliku driveri teinud)
2. Nod32 ei ühildunud
Sellega ka küsimus. Kas nüüd on see korras?
3. Enemy Territory laggis, aga see peaks nüüd full versioniga korras olema. Muidugi oli sellel ajal mul arvuti veel natu nõrk selle jaoks...

Ülejäänud kogemused kõik positiivsed ja igati meeldib. Muidugi peab UAC välja lülitama (v.a dumbuseril :D)
Vasta
#4
Kasutan W7 alates RC1 saabumisest. Igapäevaselt. HP dv9690, Dell C600, lisaks peoga lauaarvuteid. Ka mitmed sõbrad/tuttavad kasutavad. Omal on 0 probleemi esinenud, üks sõpradest kurtis et vanemad versioonid mõningatest tarkvaradest ei tahtvat tööle minna. Mitte kordagi pole kellegil meie hulgast kokku jooksnud. Kordan sama mis mitmed enne mind on öelnud - Vista väljanägemine, XP kiirus. Töökindel ja stabiilne.

PS. Kasutan ka mitmeid *NIX'eid, seega pole eritit M$ kallutatud (vist).

EDIT: tahtsin oma screeni juurde panna aga ei märkanud selleks vajalikku nupukest
Vasta
#5
(01-12-2009, 09:39 PM)katkine5 Kirjutas: Hetkel ainukesed 2 probleemi olnud sellega (natuke aega sai seda kasutatud, kuni see number 1 probleem tuli
1. Videokaardi driver jooksutas arvuti kokku (see oli RC-ga ja hiljem uurisin, et hoopis catalyst on sellise imeliku driveri teinud)
2. Nod32 ei ühildunud
Sellega ka küsimus. Kas nüüd on see korras?
3. Enemy Territory laggis, aga see peaks nüüd full versioniga korras olema. Muidugi oli sellel ajal mul arvuti veel natu nõrk selle jaoks...

Ülejäänud kogemused kõik positiivsed ja igati meeldib. Muidugi peab UAC välja lülitama (v.a dumbuseril :D)

Nod32 sobib versioon 3 ja 4
Vasta
#6
Läpaka aku peab värske windows 7 installiga pool tundi kauem. Ok vana xp oli peal olnud üle 3 aasta aga samas oli puhas ja liigseid protsesse nagu ei tiksunud. Täna esimene crash kah, msn tahtis vist mingit uudist vilgutada kui hiirega üle liikusin ja nii pilt ära kooles.
Vasta
#7
Väga positiivne kogemus W7 üleminek.
Jätsin Vista vahele rahumeeli.
Hetkel XP 'd otseselt taga ei igatse. Tegumiriba lahendus mulle igati meeldib.

Algul olid probleemid ATI driveritega (vaadake googlist ATIdvag2 + bsod)
Aga interneti abiga sai sellest jagu. Positiivne on ka see, et algul on olemas Generic driverid, millest piisab selleks, et arvutiga võrku jõuda ja uusi drivereid hakata sobitama.

Positiivne on ka lisaekraanide kasutamise lihtsus, XP'l polnud see just kõige mugavam (kui ei kasutanud mõnd lisa rakendust)

Aku aega ei ole vaadanud, peaks katsetama. Mõnevõrra ei meeldi armastus kõvaketta mahu vastu, müstilised mitukümmend gigabaiti kohe peale installi, aga mis seal ikka.

Ka nõrgemate arvutite peale (1,6Ghz, 1Gb RAM) töötab suurepäraselt.
Vasta
#8
Endal 1.6GHz, 768MB RAM.Ja jookseb ilusti jah, aga XP-ga nii harjunud, et ei ole otseselt mingit vajadust üle minna.
Installisin ta teisele partitsioonile, et oma softi testida, rohkemaks nagu polegi vajadust.


Eks aeg näitab.
Vasta
#9
(14-12-2009, 06:30 PM)Elektrik Kirjutas: aga XP-ga nii harjunud, et ei ole otseselt mingit vajadust üle minna.
W7 väljanägemiseks keerad "Windows Classic" ja näeb välja nagu XP :P (muuseas siis ka jookseb mõne % kiiremini kuna kellad-viled ei tööta)
Kahtlemata kui pole vaja üle minna siis pole ka erilist mõtet seda protsessi ette võtta, eriti kui tulevane rahulolu tehtust pole garanteeritud. Lisaks just vanemate arvutite koha pealt hakkab probleeme tekitama W7 suur ruuminõudlus võrreldes XP'ga. Minu (mittevanal) arvutil on hetkel Windowsi kaust 8,75G...
Vasta
#10
No kõik sõltub. Mul arvuti tegelt just paras XP jooksutamiseks.
Kasutan Classic stiili (väga "clean look"), Win 7 jookseb ka norm, aga ikkagi tundub, et see on aeglasem (uimasem), kui XP.

Kui teda veidi näppida, saaks veel paremaks, aga ei näe vajadust sellega mängida.

Arvuti: 1,6GHz, 768MB RAM, 256MB video.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne