Infolekke võimalus
#1
Kas teadsite?
http://www.youtube.com/watch?v=iC38D5am7...r_embedded
Vasta
#2
Miks küll on seda kõvaketast üldse sinna sisse vaja?
Vasta
#3
Kunagi, kui koopiamasinad olid ilma igasugu mäludeta ja kui tuli vahel masinaid teenendada, siis hoiatati, et kui hoolduse käigus satud nägema salastatud dokumenti, siis tuleb asi enda teada hoida. Põhjus/võimalus lihtne: kui koopia tegemisel jäi paber masinasse kinni, siis oli koopia küll kinnitamata, kuid loetav. Samuti oli trumlil tekst selgelt näha.
Vasta
#4
Ei saanudki sellest videost aru - kas failide taastamiseks kasutati mingit erisofti (mainiti: forensic software) või oli kõik lihtsalt loetav?
Igal juhul kasulik teada enne maadevahetuse dokumente kopeerima asudes... Smile
Vasta
#5
Kõvaketast on vaja näiteks sellepärast, et tänapäeva koopiamasinad oskavad ka näiteks dokumenti skännida, sellest pdfi teha ja selle siis kasutajale emailile saata. Samuti nõuab suuremate graafiliste piltide printimiseks ettevalmistamine üsna palju mälu ja selmet ogaralt palju opmälu sisse toppida saab stuffi kõvakettale swappida. Lisaks võtavad võrguprinterid kõik prinditööd endale sisendjärjekorda, mitte ei lase saatja arvutil oodata.

Pole küll üheski sellises sees käinud, aga ma tõsiselt kahtlen, et koopiamasina tootjad hakkaks lõbu pärast enda failivormingut välja töötama, kasutatakse ikka midagi, millele on librad saadaval. Võibolla väikeste muudatustega. Arvatavasti suudab siiski iga tegijam "hd doctor" sealt midagi välja lugeda.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne