Ekvalaiser Мираж Э001
#1
Nimetatud ekvale oleks vaja skeemi koos pingekaardiga. Ehk on kellelgi? Vene saitidelt üritasin otsida, aga tulutult. Ei olnud just väga levinud tükkid.
Elukas moonutab kohutavalt. Tundub, et mingi ahel ei saa piisavalt pinget peale.
Lisaks: Kui kellelgi peaks selline üle olema, siis oleks vaja enda omale paarilist.
Vasta
#2
Kui juba vene saitidelt midagi ei leidnud, siis vaevalt siingi kellelgi midagi pakkuda on. Asi ise ei tohiks ju väga keeruline olla, hunnik opakaid ja toiteplokk, peaks peaaegu ilma skeemita kontrollitavad olema.
Vasta
#3
Jah, "hunnik opakaid" on väga õige väljend. Täpsemalt 36 УД2'te, üks ЛА-seeria ja üks klots oli veel. Tegemist on 1/3-oktaavse ekvaga, millel pole ühtegi potet. Kõik on diskreetsed ümberlüllitid, ühendatud "ruudustiku". S.O. igal "liuguril" on asukoht X-teljel(mis on nupu funktsioon) ja asukoht Y-teljel(mis on väärtus).
Kogu aparaadi sees on lüüdid vahetatud enne mind. Toitelüüdid on pandud 15000uF'ised(ekvale, milleks?) ja sealt ümbert rajad eemaldatud ja lüüdid plaadile liimitud. Vabalt võidi teha seal mingi viga.
Eestis ikka mõned sellised olid. Mõtlesin, ehk on skeemi keegi ära korjanud, kui aparaate välja vahetati(tegemist ei ole koduseks tarbeks mõeldud tükkiga).
Vasta
#4
Sealt ümber tehtud toiteplokist otsigi. Kui "high-enditseja" on asja nii ära moonutanud, et õigeid ühendusi kokku ei panegi läheb muidugi algset skeemi vaja.
Vasta
#5
Soovitan kuskilt vene foorumist küsida.
Kellegil see ikka vedeleb kuskil või teab vähemalt kirjandust, kuskohast seda äkki leida võib.

Esmane otsing Googlest ei andnud midagi tõesti.
Nagu polekski sellist asja olemas.
Vasta
#6
Tundub, et võttis eluvaimu sisse. Siiski skeemist ära ei ütleks.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne