Ühe lolli targutused Vol. 2
#41
http://www.ultrasystem.com/usfeaturedpro...lClnr.html
versus
http://www.diyaudio.com/forums/analogue-...eaner.html
tööpõhimõte lühidalt:
http://www.tovatech.com/ultrasonic-clean...-works.php
ja selline oleks paras suurus
http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&...IC+CLEANER
kui see äraimemise problem ka ilusti lahendada, siis poleks ehk paha.

näpukas juhtus, parandasin vea ära.
Vasta
#42
Mul on päris pikalt juba olnud 2a3 võimendi. Kusagil 2007 aastal toimus selline põhjalikum ümberehitus. Sellest oli kunagi siis pisike teema ka vanas Tevalo foorumis. Selle ümberehituse käigus said muuhulgas ka lõpulambid ära vahetatud. Uuteks lampideks said tookord Full Music 2a3-ed. Need mul siis on mänginud siiani. Pole paha tulemus, ikkagi 5a. Nüüd lõpupoole hakkas muidugi detailsus ja muidugi kõrged vähenema. Sellega tahan ikkagi öölda, et Full Music 2a3-ed on head lambid.
Nagu ikka 5a muutub muutub palju ja ka Full Music on oma hindu tõstnud. Tahtsin vahelduse mõttes teisi lampe ja kui võimalik, siis natuke paremaid. Hiinakad sai kohe kõrvale jäetud, samuti NOS. Viimane lihtsalt ei sobi minu lahjale rahakotile. Lõpuks jäi siis sõelale Emission Labs 2A3. Nad on küll veidi kallimad võrreldes Full Musicuga aga mis teha.
Täna siis oli lõpuks see päev, millal sai esimest korda neid kuulatud. Ega ma muidugi ei tea mis imet kohe ei oodanud, sest isegi kaasas olevas jutukeses oli kirjas, et vajavad sissemängimist. Sellele vaatamata oli algus juba väga kena. Aga see mis toimus 2 tunni pärast, seda poleks küll julgenud oodata…. Igatahes olen väga rahul juba nüüd. Väga põnev mis juhtub siis kui nad lõpuks sissemängitud saavad. Ma nii erutatud, et lihtsalt ei suutnud jätta toksimata siin.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne