Uus foorum avatud
#21
Vahepeal on foorum eestistatud, nüüd on vastav seadistus: Kasutaja kontrollpaneel/Muuda sätteid/Teema vaatamise valikud/Näita postitusi kalssikalises režiimis
Vasta
#22
Avatare pole ette nähtud, kuid mingid rudimendid on nagu alles. Üritame need ka ära koristada.
Teised viidatud vead korrigeerime.
Vasta
#23
iga postitaja "kastis" on tsiteeri ja vasta nupp, teema lõpus on ka vasta nupp. Mille poolest need vasta nupud erinevad ja on mõlemaid vaja?
Võiks aga lisada tsiteeri nupu sellele lehele, kus posti kirjutad, et posti kirjutamise ajal saaks tsiteerida kedagi. HV-s peaks selline võimalus näiteks olema.

Ja teen vaikselt reklaami kah, kui saan.
Vasta
#24
(04-12-2009, 06:58 PM)katkine5 Kirjutas: iga postitaja "kastis" on tsiteeri ja vasta nupp, teema lõpus on ka vasta nupp. Mille poolest need vasta nupud erinevad ja on mõlemaid vaja?
Võiks aga lisada tsiteeri nupu sellele lehele, kus posti kirjutad, et posti kirjutamise ajal saaks tsiteerida kedagi. HV-s peaks selline võimalus näiteks olema.
Katseta ja avasta, julgemalt.

Postituste juures olev vasta nupp võimaldab tsiteerida vastavat postitust. Tsiteeri nupp lisab tulevasse vastusesse vastava tsiteeringu. Võid mitmel postitusel vajutada tsiteeri nuppu ning siis vastata.
Vasta
#25
Vasta oma jah juba sain proovida. Hea veel see, et topeltposti ei tekkinud, läks eelmise postiga kokku.
Vasta
#26
Vaatasin elfasse, tööpakkumistes oli openchipi kuulutus. Kel elfa konto alles, võiks ta siia juhatada, ehk saab aidata. Seal oli kuulutus juba täis p***** nagu ikka.
Vasta
#27
Saatsin talle PS Smile
Vasta
#28
(05-12-2009, 10:01 PM)martinr112 Kirjutas: Saatsin talle PS Smile

kätte saadud tänud,
olin pikalt vait sest mu arvuti oli abiväe poolt hõivatud!

Antti
P.S. see on jah imelik et enamik postitusi paljudes kohtades üldteemaliselt norivad, et kui lõid vale klahvi peale, jne siis üks alustab ja lähebki üldiseks mölaks lahti.
Vasta
#29
Vaatasin ka seda Antti tööpakkumise teemat, täiesti ära läbustatud radio poolt nagu alati enamik teemasid Elfa foorumis, arusaajale inimesele oli kohe selge, mida taheti tekstis öelda aga kõik ei ole ju ....
See oli jällegi väga hea näide, et modereerimist on rohkem vaja, et teemad hoida "puhtad ja kuivad", moderaatorite konkurss koos selle nädalaga läbi, uutest valitud (veel valimata) moderaatoritest ei kippu ega kõppu, huvitav kaua võib veel aega minna? CV vastava konkursi raames paljudel esitatud juba teema väljakuulutamise esimesel päeval, huvitav kas tuleva teisipäeva õhtuks selgub midagi täpsemalt!?
Vasta
#30
kord käestlastud asju on üsna raske normi vedada, ja kuigi "lärmajaid" on seal ( elfa foorumis) vähe, on nad niiöelda raske juhtum. see et mingi foorumi üks seltskond tüdineb lõputust ballastist ja teeb uue pole erand, näiteks kalale_ee_ga juhtus sama. tubli töö, KaruTEC !
loodan et siin ei püsi postitused:
a) suvalisele küsimusele suvaline vastus
b) konkreetse tehnilise küsimuse teemas heietused a-la kuidas ma 57'dal kenotronidega alaldit ehitasin
c) vahutamine ortograafia vallas
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne