Uus foorum avatud
#41
(16-12-2009, 07:00 PM)Elektrik Kirjutas: Max27.

Huvitav kas uued moded on oma võimu hakanud näitama või on lihtsalt igav?

Eelmodereerimine peale pandud.
http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/showgroups.php
Mina küll kellelegi mingit piirangut pole tekitanud ja ilma tõsise põhjuseta ei kavatse ka.
Vaadates piiratute nimesid siis ...osadele oleks nagu põhjendatud. Igal juhul tasub alati otse konkreetselt modelt küsida.
Nagu kunagi kuskil teemas arutati: kui naaber öösel pidutseb, võiks esmalt tema enesega rääkima minna.
Vasta
#42
Ehk on asi selles nimevahetuse teemas? Mina küll ausaltöeldes ei jõudnud Max'i postitust lugeda, enne likvideeris Tanker "jäljed".
Vasta
#43
Ei pidanud Sind silmas Felch. Sinu vastu pole midagi.
Aga olgu, loodetavasti tehakse sellist asja mingi suurema "jama" korral, mitte niisama ajaviiteks.

Äkki on uute moderaatorite töö hoopis vastupidise mõjuga?
Peletatakse ka viimane aktiivne rahvas sealt minema, kuna minnaks modereerimisega liiale. Mõni võtab seda liialt südamesse ma vaatan.


Sry OT.
Vasta
#44
Tore, et märkasite minu kadumist Elfa foorumi orbiidiltSmile
Nii ta on ja sai tõesti lajatatud selles moderaatorite nimevahetuse teemas päris karmilt aga täiesti põhjendatult tegelikult ja see postitus oli suunatud osaliselt tolle foorumi adminile tankerile endale. Miks siis? Sellepärast, et privaatse suhtlemise tulemusena (mida on teinud ka mitmed teised pädevad foorumi liikmed) asjad ei liigu, meie arvates õiges suunas. Elfa veebipoe eestikeelsete tootekirjelduste ja tooteabiga on meie arvates juba aastaid suht kehvad lood, samas venekeelne tooteabi on igati tasemel, eks ikka sellepärast, et asja teevad erinevad inimesed. http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/w...mployees=1
Teiseks see nn. moderaatorite konkurss Elfa tehnikafoorumis ja kõikide uute moderaatorite valimine ja mille järgi seda tehti? Enamike uute moderaatoritega on asi paigas, need inimesed on oma alal täiesti pädevad ja sobivad vastavale kohale suurepäraselt, väikene küsimus tekkis vaid kahe isiku puhul ja seda täiesti põhjendatult ja seda ka toonitati moderaatori nimevahetuse teemas (mõned postitused kustutati veel ära).
Kuna tanker on ise Pärnust pärit ja seal koolis käinud, siis äkki tuli mõnele ka kodukandi tutvus kasuks, kes seda teab...
Igaljuhul ma lihtsalt mainisin oma Elfa foorumis tehtud viimases postituses (mis lendas mõne minutiga ajaloo prügikasti), et järsku on vaja hoopis foorumi admistraatori vahetust, et asjad omale kohale paika loksuks, see oli lihtsalt üks arutelu punkt, mitte kellegi vastu suunatud terror. Eesti ei ole enam kommunistlik nõukogude riik, kus inimesel ei olnud mingit sõnavabadust, kõike mida avalikult ette loeti või kirjutati, pidi eelnevalt kooskõlastama vastavate organitega, mis kõik riigivastase tekstist välja filtreerisid ja otsustasid, kas üldse vastavast pöördumisest reakestki avaldada tohib...-need ajad on praeguseks läbi aga mitte kõikjal veel...
Mul ei ole mitte midagi personaalselt Taneli vastu, vaid postitus puudutas vaid foorumis toimuvat ja sellega seonduvat ning sedagi vaid mõne rea ulatuses ja ilma igasuguste roppuste, laus spämmi vms.
Sanktsioonide kehtestamise põhjuseks on toodud: "admistraatori vastane postitus"
Mina sellepärast ei põe, ega kaota sellest mitte midagi, sarnast ütles ka Lp. Hr. KaruTEC, kui talle piirangud peale väänati "modraatorile vastuhakkamise eest"! Samuti ei sobinud kumbki meist moderaatoriks (põhjendust pole välja toodud, lihtsalt vastust ei tulnud...).
Siit palve Efla foorumi modedele ja adminile, bännige kõik vähegi tehnikateemadel adekvaatsed isikud foorumist ära, jätke alles ainult spämmerid, "mudilasaed", imbetsilid ja muu seline frukt ning te näete, et olete varsti euroopa "kõrgeima" taseme saavutanud tehnikateemadel! Smile
Jõudu ja edu kõigile!
Vasta
#45
Ma hoian elfal ka ikka silma peal, on näha kuidas teemad mutta vajuvad - antakse nii idiootlikke vastuseid et karju appi.
Mis teha, ju siis nii on parem - mudilaste liivakast peab ka olema. Ainult et minu arvates peab liivakast puhas olema, kasse ei ole tarvis sinna s*****a lubada. ;)
Vasta
#46
nojah, mis ma oskan öelda Max27 - hapud viinamarjad? Ma saan aru, et see ilmselt käib pisut sinu au ja uhkuse pihta, et moderaatoriks said mõned nooremad ja algajamad liikmed, kui seda sina oled. Samas peab moderaator ülesse näitama kõige muu seas ka leplikust ning tolerantsust. Foorumisse pole vaja märulipolitseid, kes lajatab kõigile kumminuiaga ja paneb seejärel kõik inimesed käeraudadesse ning millalgi hiljem tuleb välja, et 9/10 seltskonnast polnud tegelikult üldse süüdi.
Sinu järeldused mistahes tutvustest on pehmelt öeldes absurdsed. Sinu kirjast, mis kustutati: sellest oleks lahvatanud uus DELFI-laadne sopaloomise arutelu ja seda sa ju tahad vältida? Liivakast peab olema ju puhas. Miks sa ise käitud provotseerivalt, kui sind ennast taolised teemad häirivad? Moderaatorite puhul on ühe asjana oluline tasakaalukus - ilmselgelt pole sinu viimased postitused mulle sinust taolist muljet jätnud ning seetõttu sa ka ei kvalifitseerunud moderaatoriks.
Vasta
#47
Tankeri kirjast võiks järeldada, et ta ei saa absoluutselt probleemist aru. Või siis - ei tahagi saada.
Vasta
#48
(18-12-2009, 01:07 PM)KaruTEC Kirjutas: Tankeri kirjast võiks järeldada, et ta ei saa absoluutselt probleemist aru. Või siis - ei tahagi saada.

Moderaatorite ridu on täiendatud ning foorumi korrastamisega tegeletakse. Seega ei saa ma sinu kirjast aru. Võin veel üle korrata:
'Moderaatorite puhul on ühe asjana oluline tasakaalukus - ilmselgelt pole sinu viimased postitused mulle sinust taolist muljet jätnud ning seetõttu sa ka ei kvalifitseerunud moderaatoriks'
Vasta
#49
(18-12-2009, 02:03 PM)tanker Kirjutas: ...'Moderaatorite puhul on ühe asjana oluline tasakaalukus...
Vat sellele juhiks ka mina tähelepanu. Mis on eesmärk? Minu arvates ikkagi elektroonika edendamine. Solvumiste, sopaloopimise jms Delfi-sarnasega ei jõua ju eesmärgini.
Tegelikult on mul maru palju kasu vene kroonu koolist. Seal õppis ignoreerima lauslollusi (oli kunagi 1 kindral rivi ees kes lubas kõiki vasekaevandusse mädanema saata sest "nägu ei meeldi").
Ja üldse...mode olla on kohustus mitte privileeg...või pole nii?
Ma arvan,et vigu ei tee vaid joonistatud mehed Smile aga tark õpib vigadest.
Edu mõlemale foorumile!

/Felch
Vasta
#50
Lugesin kohe huviga läbi Max'i postitused oktoobrini. Ei suutnud leida küll midagi, mis poleks "tasakaalus". Ehk tooks keegi mõne näite?
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne