(16-02-2020, 11:34 PM)roirex Kirjutas: Kas kellegil on kogemusi millist silikoonmääret sinna käpa liftisüsteemi pannakse, momendil käpp vajub hetkega alla. Manuaali järgi peaks kusagil 3 sek langema.
Kulub teda õige vähe ja doseerimisega pead ettevaatlik olema, muidu jäädki langemist ootama. Ise lasin ühel audiosõbral endale osta - ilmselt vist kõige väiksema viskoossusega ning sedagi sai ainult kerge triip tõstukile tõmmatud.
Mul peaks see süstal kuskil alles olema, kui tilgakest on vaja ning Tallinna kanti satud, võin jagada.
(16-02-2020, 11:34 PM)roirex Kirjutas: Mis selle paber konde funktsioon seal on ? Häire/müra filter. Netiavarustes mootori juhtmoodulil kohtab seda vähestel piltidel. Sai proovitud kondega ja ilma ei saanud vahest aru, mõõtmisel näitab 46nF kirjade järgi 47nF.
Alustasin viimasest postist, nüüd siis teised ka :-)
Veel halvem on, kui audiotraktis on "kollarohelise toitega" seadmeid enam kui üks.
Teoorias neid polegi rohkem. Sama võrgkaabli pesades võim ja 006, sealt 006 kollaroheline maandusposti ja edasi võimu maandusposti. Kurjajuur on Tehnicsi võim see kukub mõmisema kohe kui kaabel phono pesas on. Ei ole jõudnud katsetada ilma juhtmeta lühistatud rca pistikuga, et mis ta siis teeb.
Kõrgem ots võib ühtviisi helipeast mitte väljuda kui hiljem kaablis/võimendis sumbuda - alustada tuleks helipeast, millega kuulad?
Momendil ikka selle mf-102, sain AT hoidiku ka kätte ja kruvisin sinna gzm-005 külge aga to krõbises hirmsasti, nõel tiba kõver ka. Mingi kabedama helipe pean ikka sebima.
Mängija signaalikaabelduse kogumahtuvust - võtad helipea maha ja mõõdad väljuvalt RCA pesalt (signaali ja maa vahelt) vinüülika sisse jääva kaabelduse mahtuvuse.
Näiteks L ja LG vahel või L ja üldise maa vahel. Ma panin rca kaabli otse helipea juhtmete külge, rca pesad jäid momendil mängust välja, sellega tegelen kunagi hiljem.
Vaata selle rc-silikooni viskoossusnäitajat - see oluliselt madalam (s.t. määre oluliselt vedelam) kui ebay omadel (seal on ka üsna suur vahemik).
panin ühe näiteks, seal oli erinevaid.
17-02-2020, 12:42 AM (Seda postitust muudeti viimati: 17-02-2020, 12:53 AM ja muutjaks oli madis64.)
Kas mõmin tekib ka siis kui Arkturi signaalikaabel on võimendi küljes, kuid toitekaabel ei ole toitevõrguga ühendatud?
Kui otsustasid siiski RCA-pistikutega kaabli kasuks, siis milline sai lõplik ühendusskeem, ehk kas mõni signaalikaablite juhtidest on mängija korpusega ühendatud ning kas kasutusel on ühe- või kahesooneline signaalikaabel?
Edit:
Võimalike arusaamatuste vältimiseks visanda see kaabeldusskeem koos maanduskohtade/ühenduspunktidega, tee sellest foto ja lae üles.
17-02-2020, 10:46 AM (Seda postitust muudeti viimati: 17-02-2020, 10:48 AM ja muutjaks oli roirex.
Muutmise põhjus: edit
)
Kas mõmin tekib ka siis kui Arkturi signaalikaabel on võimendi küljes, kuid toitekaabel ei ole toitevõrguga ühendatud?
mõmin tekib koheselt kui ühendada mistahes audiokaabel phono sisendisse. Ühendades 006ga jääb natuke vaiksemaks, 006 ac220 ühendamine ei mõjuta tulemust, varasemalt lisandus tsirin/pirin, sellest sain lahti. Kasutades maandust võimu ja 006 vahel, saab keerata heli ~60(5)% peale. Lisades maanduse ac220 klemmile võin heli põhja keerata mõminat pole või on minimaalne(kuulmise küsimus).
Kui otsustasid siiski RCA-pistikutega kaabli kasuks, siis milline sai lõplik ühendusskeem, ehk kas mõni signaalikaablite juhtidest on mängija korpusega ühendatud ning kas kasutusel on ühe- või kahesooneline signaalikaabel?
Ei ole ühendanud signaalkaableid maha, ühe soonega. Lisasin vaba käega joonistatud pildi, värvidel pole reaalsusega mingit pistmist.
Audiokaabel on ikka ühe soone ja varjega. Pildil sai rohkem rõhku pandud kaabli ühendamisele. Panin suvalise netist leitud pildi momendil selgituseks. Varje on keritud mitte punutud(on sellel üldse vahet?), fooliumi ei ole. Õhtul võin panna originaalist pildi.