Vinüülimängija Arktur 006 tuunimine
#71
Martk ->Enne kui ühenduskaablit lühendada, võiks vaadata phono  mooduli suunas - sisendmahtuvus C469/470 180pF, sisend ja väljund 4,7uF elektrolüüdid
See osa ei ütle mulle midagi phono korrektori võtmes, on seda palju või vähe.
maa klemm peaks olema E401 mis kasutamata.  Mis mõttes kasutamata ? Joonise järgi on ta ju ühendatud 940 maaga ja Arktur istub selle küljes.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#72
Sa ei pidanud ju selle ressiiveri fonoastet tuunima hakkama - kas plaanid on muutunud?

Lisaks martk poolt mainitud kondedele (180pF sisendist maha ei ole tegelikult eriti hull, kuid ta ei võimalda 100pF-ga proovida) tuleks oluliselt vähendada opakate sisendite vahele topitud 1000pF kondet ning opaka toide on ka täielik katastroof (fonoastme seisukohalt).

Ehk oleks mõttekas korralikum väline fonovcõimendi soetada, siis ei pea igal ressiiveril sama tantsu uuesti keerutama:

http://audiopood.ee/tooted/fonokorrektorid-phono/

?
Vasta
#73
Ei ole muutunud, mõtlesin lihtsalt, et kui seal paari jootega saab midagi paremaks, sest nagunii selektori nupp vajab renoveerimist, et siis nagu kaks ühes või nii. Tegelikult on plaanis tuunimise pausile minna ja vahelduseks natuke plaate kuulata. Vahepeal on mitu muud asja ka korda saanud ja paar ootavad järge, heliga on neist seotud küll ainult RRR Sakta ja U-101 (ja, ja ma tean, et audio mõttes mõtetu riist) aga see vajab ainult puhastamist ja kondekate vahetamist. 
Arkuturiga siis veel niipalju, et kuna korpus oli jube ja netis oli pilte kuidas räämas pillid on värvitud, siis sai enda omale ka must mantel selga. Oleks pidanud valge musta koosluse tegema oleks olnud ägedam. Päris ok välimus nüüd. Puudu on kiiruse potede nupud ja kaas+hinged. Nende leidmisega läheb vist raskeks, miski Vega omad pidi sobima. Eks kui seal veel paar nipet näpet tehtud saab, panen pildi ka. 
Ütleks vahelduseks siis suured tänud asjaosalistele. Smile
Vasta
#74
(27-02-2020, 02:25 PM)roirex Kirjutas: Puudu on kiiruse potede nupud ja kaas+hinged. Nende leidmisega läheb vist raskeks, miski Vega omad pidi sobima.

Mul enda oma (korpuse suhtes komplektne) kogub aastaid tolmu - põhimõtteliselt võin ma väikse ekvivalendi vastu temast ka loobuda, vaevalt ma temaga midagi asjalikku ette võtan.

Bonuseks on normaalne signaalikaabel mängija küljes ja "kivisse valatud" põhjapaneel.
Vasta


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne